linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Наркозно-дихальна, контрольно-діагностична апаратура в анестезіології і ЇТ. Техніка безпеки при роботі з нею.


ZDMU
Запис на курс завершено
Наркозно-дихальна, контрольно-діагностична апаратура в анестезіології і ЇТ. Техніка безпеки при роботі з нею.

Про курс

Відкритий онлайн-курс «CРC. Наркозно-дихальна, контрольно-діагностична апаратура в анестезіології і ЇТ. Техніка безпеки при роботі з нею» розраховано на інтернів першого року навчання із спеціальності "Анестезіологія та інтенсивна терапія".

Теоретичний розділ представлений чотирма тематичними блоками («Будова наркозно-дихального апарата»; «Анестезіологічний інструментарій та пристосування»; «Стерилізація наркозно-дихальної апаратури та інструментарію»; «Моніторинг в анестезіології та інтенсивній терапії») та чотирма відеофрагментами з докладним описом алгоритму виконання завдання ("Можливості моніторингу апаратом ШВЛ експертного класу", "Застосування новітньої ларинг-маски", "Інтубація трахеї", "Установка ларингеальної маски", "Моніторинг перікардіоцентезу"), які завершуються контрольними завданнями та вивчаються інтернами самостійно в онлайн-режимі. За результатами тестування в системі RATOS інтерни, які набрали більше 50% правильних відповідей мають змогу приступити до практичної частини курсу. Практична частина складається з двох аудиторних занять, на яких інтерни мають здійснити контрольну перевірку наркозної апаратури та інструментарію, провести оротрахеальну інтубацію трахеї, інгаляційну анестезію та штучну вентиляцію легень наркозно-дихальним апаратом через лицьову маску та інтубаційну трубку, моніторувати серцево-судинну систему, вентиляцію та оксигенацію, температуру, діурез, нервово-м'язову провідність та глибину анестезії.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

Персональний комп'ютер з операційною системою Windows, підключений до мережі Інтернет.

Розробники курсу

Course Staff Image #1

Завгородній С.М.

д.мед.н., проф.,зав.кафедри хірургії та анестезіології ФПО ЗДМУ

Course Staff Image #2

Воротинцев С.І.

к.мед.н., доц. кафедри хірургії та анестезіології ФПО ЗДМУ

Course Staff Image #2

Мангуренко О.І.

к.мед.н., ас. кафедри хірургії та анестезіології ФПО ЗДМУ

Frequently Asked Questions

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

Question #2

Your answer would be displayed here.