linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

СРС «МІКРОБІОЛОГІЯ, ВІРУСОЛОГІЯ ТА ІМУНОЛОГІЯ З МІКРОБІОЛОГІЧНОЮ ДІАГНОСТИКОЮ», «Лабораторна діагностика» (4 курс). Модуль IV


ZSMU
СРС «МІКРОБІОЛОГІЯ, ВІРУСОЛОГІЯ ТА ІМУНОЛОГІЯ З МІКРОБІОЛОГІЧНОЮ ДІАГНОСТИКОЮ», «Лабораторна діагностика» (4 курс). Модуль IV

Про курс

Метою курсу є вивчення загальних закономірностей, біологічних властивостей мікроорганізмів незалежно від їх видової приналежності та особливості біологічних властивостей патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, характерних певному виду: морфологію, фізіологію, біохімію, генетику, екологію, еволюцію і інші ознаки мікроорганізмів, а також процеси їх взаємодії з макроорганізмом.

Курс надає надає необхідні знання щодо загальних закономірностей, біологічних властивостей мікроорганізмів незалежно від їх видової приналежності та особливості біологічних властивостей патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, характерних певному виду: морфологію, фізіологію, біохімію, генетику, екологію, еволюцію і інші ознаки мікроорганізмів, а також процеси їх взаємодії з макроорганізмом. В процесі навчання студенти мають змогу спілкуватися з викладачами кафедри та з тьютором курсу або за допомогою електронної пошти, або безпосередньо на кафедрі. Після закінчення курсу видається сертифікат.

Автори курсу:

к.мед.н., доцент Поліщук Н.М., к.мед.н., доцент Количева Н.Л., к.біол.н., к.мед.н., доцент Жеребятьєв О.С., старший викладач Крупєй К.С., к.біол.н., старший викладач Єрьоміна А.К., к. біол.н., старший викладач Войтович О.В., к.мед.н. асистент Алексєєва Ю.В., к.біол.н. асистент Литвиненко О.С., к.біол.н., асистент Носач С.Г., асистент Деген А.С., асистент Матильонок Т.С.

Course Staff Image #1

Тьютори курсу:

доцент Жеребятьєв О.С.

Course Staff Image #1
Зареєструватися на курс