linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Спортивна фармакологія


ZSMU
Спортивна фармакологія

АНОТАЦІЯ КУРСУ

Метою викладання навчальної дисципліни курсу за вибором «Спортивна фа-рмакологія» є отримання знань про особливості процесів обміну речовин в органі-змі людини в умовах фізичних навантажень і відпочинку, а також механізмів і способів їх фармакологічного і нефармакологічного регулювання.

ПЕРЕВАГИ КУРСУ

Сучасна спортивна наука вимагає розробки і використання адекватного фармакологічного забезпечення для підтримки і підвищення фізичної працездатності, прискорення процесів адаптації до високонінтенсивних фізичних навантажень, особливо в спорті вищих досягнень, профілактики перетренованості і спортивного травматизму. Величезне різноманіття існуючих засобів фармакологічної підтримки фізичної працездатності викликає необхідність їх систематизації та пізнання механізмів впливу і основних точок прикладання зусиль. Спортивна фармакологія – одна з базових наук, що повинна в обов'язковому порядку входити в програму підготовки спортивних лікарів. Практичні завдання виконані у вигляді таблиць або ситуаційних задач, розв’язання яких збільшує інтерес до курсу та самостійної роботи студентів. В процесі навчання студенти мають змогу спілкуватися з викладачами кафедри та з тьютором курсу за допомогою електронної пошти або безпосередньо на кафедрі. Після закінчення курсу видається сертифікат.

Автори курсу:

проф. Бєленичев І.Ф., доц. Бухтіярова Н.В., доц. Єгоров А.А.

Контакти

Запорізький державний медичний університет

2-ий навчальний корпус, 4-ий поверх

тел. 061-233-38-25

email: farmmed@zsmu.edu.ua

Frequently Asked Questions

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

Зареєструватися на курс