linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

СРС Нормальна Фізіологія - Стоматологія


ZSMU
СРС Нормальна Фізіологія - Стоматологія

Опис курсу

Мета курсу – інтегрування різних видів індивідуальної та колективної навчальної діяльності, яка здійснюється під час аудиторних та позааудиторних занять. Розширення можливостей підвищення якості освіти, відкриття нових можливостей розвитку мислення студентів, що допоможе сформувати системні знання про основні закономірності функціонування організму та механізми регуляції його функцій.

Курс має велике значення для закріплення навчального матеріалу, вивченого на заняттях та підготовки до аудиторних занять. Студенти мають можливість відвідувати комп’ютерні класи кафедри та консультуватися із тьюторами. Інтегрування індивідуальної та колективної навчальної діяльності сприяє формуванню вмінь та знань з нормальної фізіології, які можуть бути застосовані в процесі подальшого навчання та у професійній діяльності, а саме в інтерпретуванні клінічних та функціональних показників, інтегративної діяльності функціональних систем та співвідношень між ними. Після завершення курсу студент отримує відповідний сертифікат.

Автори курсу:

Department Image #1

проф. О.Г. Кущ, , доц. М.А. Тихоновська, доц. Н.В. Степанова доц. І.Є. Сухомлінова, доц. О.В. Морозова, доц. Г.І. Бессараб, доц. В.М. Омельянчик, ст. викл. Н.П. Жернова, ас. Путілін Д.А., ас. Прозорова Т.М.

Тьютори курсу:

Course Staff Image #2

ас. А.В. Крашевський

Контакти

Запорізький державний медичний університет, 2-й навчальний корпус, 2 поверх

тел. (061) 239-89-51

email: aratar1992@gmail.com

Часті питання

Яким веб-браузером можна користуватися?

Платформа Open edX найкраще працює з сучасними версіями Chrome, Firefox або Safari, та з Internet Explorer версії 9 і вище.

Дивіться наш список підтримуваних браузерів для найбільш актуальної інформації.

Зареєструватися на курс