linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

СРС. Інструментальні методи дослідження в клініці внутрішніх хвороб


ZSMU
СРС. Інструментальні методи дослідження  в клініці внутрішніх хвороб

Актуальність курса

Інструментальна діагностика ґрунтується на дослідженні морфології і функції органів, дослідженні порожнин організму, стану їх стінок і вмісту. Методи інструментального дослідження поділяються на рентгенологічні, ультразвукові, ендоскопічні та електрофізіологічні.

Онлайн-курс «Інструментальні методи дослідження в клініці внутрішніх хвороб» розроблений для самостійної роботи студентів і присвячений найважливішим додатковим методам обстеження хворого. Завдяки інструментальним методам дослідження є можливість підтвердити клінічні симтоми та синдроми отримані об’єктивними методами обстеження хворого і встановити правильний клінічний діагноз.

У онлайн-курсі поряд з теоретичним матеріалом представлені відео з методікою проведення інструментальних методів дослідження дихальної, серце-судинної, травної систем та нирок.

Онлайн-курс допомогає студентам ознайомитися з методікою проведення інструментальних методів дослідження дихальної, серце-судинної, травної систем та нирок.

Керівник онлайн-курсу

Сиволап В.В.

Завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, променевої діагностики та прменевої терапії ЗДМУ, професор

Лихасенко І.В.

Доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, променевої діагностики та прменевої терапії ЗДМУ, кандидат медичних наук

Яка перевага інструментальних методів дослідження над фізікальними методами обсеження хворих?

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

Зареєструватися на курс