linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Вроджені вади органів травлення


ZSMU
Вроджені вади органів травлення

Про курс

Вітаємо на EDX-курсі кафедри дитячої хірургії та анестезіології Запорізького державного медичного університету!

Logo

Курс присвячено тематиці вад розвитку органів травної системи. Під час вивчення курсу Ви зможете ознайомитись з найбільш розповсюдженими аномаліями травного тракту. Систематично представлені етіологія, патогенез, клінічні прояви, сучасна діагностика, лікування та прогноз даних патологій. Наведено клінічні випадки хворих дітей, які проходили лікування на базі кафедри дитячої хірургії та анестезіології в міській дитячій клінічній лікарні №5 та обласній дитячій клінічній лікарні, м. Запоріжжя. Особливу увагу в даному курсі наведено саме діагностиці вад розвитку травної системи. При підготовці курсу використані сучасні класифікації, статистичні дані іноземних та українських досліджень, рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, в якості демонстраційного матеріалу наведені фотографії пацієнтів до та після операцій, рентгенограми та сканограми при різноманітних дослідженнях, відеофільми оперативних втручань, блок-схеми, малюнки. Під час підготовки курсу використовувалась сучасна світова література, україномовні підручники з дитячої хірургії, методичні рекомендації кафедри, тестові та контрольні питання, розроблені кафедрою дитячої хірургії та анестезіології ЗДМУ.

Вимоги

Під час вивчення курсу Вам знадобяться фундаментальні знання, які Ви вже отримали під час навчання в університеті. Це знання з таких дисциплін, як нормальна та топографічна анатомія, нормальна та патологічна фізіологія, біохімія, загальна та клінічна хірургія, педіатрія, фармакологія тощо.

Т'ютори курсу

Макарова Марина Олександрівна

Макарова Марина Олександрівна

Доцент кафедри дитячої хірургії та анестезіології, кандидат медичних наук, дитячий хірург вищої категорії.

Course Staff Image #2

Марієв Геннадій Сергійович

Клінічний ординатор кафедри дитячої хірургії та анестезіології.

Найчастіщі запитання

Який веб-браузер мені краще використовувати?

Відкрита edX - платформа найкраще працює з поточними версіями браузерів Chrome, Firefox або Safari, або з Internet Explorer 9 версії або вище.

Дивіться список браузерів, які підтримують роботу на edX - платформі.

Питання #2

Ваша відповідь буде тут)))

Зареєструватися на курс