linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

КРОК 2. Загальна лікарська підготовка.21


ZSMU
КРОК 2. Загальна лікарська підготовка.21

Про курс

Курс призначений для підготовки студентів медичних факультетів вищих медичних навчальних закладів до ліцензійного іспиту Крок 2. До курсу включені матеріали наступних розділів: терапевтичний профіль, хірургічний профіль, педіатричний профіль, акушерство і гінекологія, гігієна та організація охорони здоров'я (ООЗ). Структура курсу містить теоретичну частину з кожної дисципліни. Теоретична частина складається з текстових матеріалів, що освітлюють усю тематику клінічних дисциплін та гігієни з ООЗ. Крім текстових файлів наявні відеоматеріали, презентації, зображення та схеми. Інша частина курсу складається з тестів ліцензійного іспиту Крок 2, що були вибрані із з буклетів за останні 10 років. Тести можна вирішувати в тренувальному та контрольному режимах. В тренувальному режимі кожен тест супроводжується підказкою, що пояснює вірну відповідь.

ВИМОГИ ДО СЛУХАЧІВ

Для вивчення онлайн-курсу студентам знадобиться комп'ютер з доступом до мережі Інтернет та необхідні знання та навички з дисциплін загальної, факультетської та госпітальної хірургії.

Викладачі курсу

Course Staff Image #1

Доценко Сергій Якович

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб №3

Course Staff Image #2

Демченко Олександр Валерійович

Старший лаборант кафедри внутрішніх хвороб №3

Питання, які виникають найчастіше

Який браузер необхідно використовувати?

Платформа open edX найкраще працює з останніми версями Chrome, Firefox або Safari, або з Internet Explorer версії 9 та вище.

Ознайомтесь зі списком браузерів , що підтримують edX.

Зареєструватися на курс