linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

КРОК 2. Загальна лікарська підготовка


ZSMU
Запис на курс завершено
КРОК 2. Загальна лікарська підготовка

КРОК 2. Загальна лікарська підготовка.

Курс призначений для підготовки студентів медичних факультетів вищих медичних навчальних закладів до ліцензійного іспиту Крок 2. До курсу включені матеріали наступних розділів: терапевтичний профіль, хірургічний профіль, педіатричний профіль, акушерство і гінекологія, гігієна та організація охорони здоров'я (ООЗ). Структура курсу містить теоретичну частину з кожної дисципліни. Теоретична частина складається з текстових матеріалів, що освітлюють усю тематику клінічних дисциплін та гігієни з ООЗ. Крім текстових файлів наявні відеоматеріали, презентації, зображення та схеми. Інша частина курсу складається з тестів ліцензійного іспиту Крок 2, що були вибрані із з буклетів за останні 10 років. Тести можна вирішувати в тренувальному та контрольному режимах. В тренувальному режимі кожен тест супроводжується підказкою, що пояснює вірну відповідь.

This is paragraph 2 of the long course description. Add more paragraphs as needed. Make sure to enclose them in paragraph tags.

Requirements

Add information about the skills and knowledge students need to take this course.

Course Staff

Course Staff Image #1

Staff Member #1

Biography of instructor/staff member #1

Course Staff Image #2

Staff Member #2

Biography of instructor/staff member #2

Frequently Asked Questions

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

Question #2

Your answer would be displayed here.