linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Фармацевтична аромологія


ZSMU
Запис на курс завершено
Фармацевтична аромологія

ОНЛАЙН КУРС «ФАРМАЦЕВТИЧНА АРОМОЛОГІЯ»

Онлайн курс для самостійної роботи студентів являє собою блок інформації яка виноситься для позааудиторної підготовки студентів для самостійного вивчення і складається згідно робочої програми.

Курс "Фармацевтична аромологія" є обов'язковим для студентів фармачевтичних факультетів спеціальності «Технології парфумерно-косметичних засобів». Курс складається з чотирьох змістових модулів. В структурі курса розкриваються теоретичні питання, які виносяться до плану самостійної роботи студентів, згідно робочої програми з дисципліни, а також ситуаційні завдання для кожного змістовного модуля.

ВЕДУЧІ ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Старший викладач кафедри Малецький М.М.

FAQ

На якому браузері можна працювати з курсом?

Платформа Open edX platform працює з останніми оновленими версіями Chrome, Firefox або Safari, або з Internet Explorer 9 версії і вище.

Як записатись і увійти для проходження он-лайн курсу?

Студент під своїм логіном заходить до сайту і за посиланням Курси ЗДМУ знаходить он-лайн курс "Аромологія ". Далі треба записатись на курс.

Як я могу бачити теоретичний матеріал курсу

Після регістрації на курс, студентам відкрита тільки перва тема курсу. Після успішної здачі матеріалу по темі, студенту вікраваєтся наступна тема. І так далі, до підсумкового модульного контролю