linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Травматологія та ортопедія


ZSMU
Травматологія та ортопедія

Курс присвячений вивченню актуальних питань в діагностиці, обстеженні хворих з патологією ОРС, клініці, диференціальної діагностики та різним методам лікування захворювань і патології ОРС. Метою викладання дисципліни є навчання сучасним положенням теоретичних і практичних розділів пошкоджень, захворювань опорно-рухової системи та ведення пацієнтів з травмами та найбільш поширеними ортопедичними захворюваннями опорно-рухового апарату.

Курс «Травматологія та ортопедія» входить в обов'язкову програму підготовки лікарів вищих медичних навчальних закладів, є невід'ємною частиною підготовки лікаря будь-якого фаху і має багато міждисциплінарних зв'язків, як з теоретичними, так і клінічними дисциплінами. Курс присвячений вивченню актуальних питань в діагностиці, обстеженні хворих з патологією ОРС, клініці, диференціальної діагностики та різним методам лікування захворювань і патології ОРС.

Метою викладання дисципліни є навчання сучасним положенням теоретичних і практичних розділів пошкоджень і захворювань опорно-рухової системи.

Умови

Для роботи з онлайн курсом студент повинен володіти ПК на рівні користувача або вище і володіти навичками роботи з операційною системою Windows 7, а також більш пізніми системами, Word, Excel і іншими програмами з пакету Microsoft Office, програмами для роботи в мережі Інтернет, архиваторами і іншим «софтом» для впевненого повсякденного використання ПК. Мати акаунти в найбільш поширених соціальних мережах та інтернет-ресурсах (Google, YouTube і т.д.), а також поштову скриньку для вільного спілкування між однокурсниками, вміти зареєструватися і користуватися пакетом послуг інших сайтів необхідних в пошуку тієї чи іншої інформації. Рекомендується мати навички користування різними цифровими пристроями (Smartphone, iPad і т.д.) для прискорення доступу, мобільності і можливості двостороннього контакту між студентом і викладачем (тьютером).

Course Staff

Course Staff Image #1

Staff Member #1

Biography of instructor/staff member #1

Course Staff Image #2

Staff Member #2

Biography of instructor/staff member #2

Frequently Asked Questions

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

Question #2

Your answer would be displayed here.

Зареєструватися на курс