linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Фармацевтична технологія для самостійної роботи фармацевтів-інтернів


ZSMU
Фармацевтична технологія для самостійної роботи фармацевтів-інтернів

ПРО НАШ КУРС

Мета вивчення дисципліни: ознайомити інтернів із теоретичним основами та навичками, що стосуються правил і вимог створення, виготовлення, стандартизації, біофармацевтичної оцінки, удосконалення технологій, визначення впливу умов зберігання лікарських засобів згідно з вимогами належної фармацевтичної практики, прийнятими в Європейському Союзі. Оволодіння даними знаннями дозволить швидко адаптуватися в умовах світового ринку.

Курс "Фармацевтична технологія для самостійної роботи фармацевтів-інтернів ЗВО МОЗ України" охоплює матеріал тем з фармацевтичної технології, винесених на самостійне опрацювання під час проходження очної частини інтернатури фахівцями спеціальності "Фармація, промислова фармація" спеціалізації "Фармація" у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти Запорізького державного медико-фармацевтичного університету. Онлайн-курс у повній мірі відповідає робочій програмі дисципліни "Фармацевтична технологія" та базується на чинному законодавстві та сучасних наукових дослідженнях.

Курс містить 12 тем з фармацевтичної технології. Кожна тема включає в себе теоретичний матеріал у вигляді тексту, ілюстрацій, схем та відеоматеріалів, а також тестові завдання у форматі "обрання вірної відповіді" для самоконтролю та контролю знань (з автоматичною перевіркою).

Курс розрахований на фармацевтів-інтернів спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація" спеціальності "Фармація". Вимагає знань аптечної та промислової технолгії лікарських засобів у обсязі відповідних програм для фармацевтичних закладів вищої освіти

ВИМОГИ ДО СЛУХАЧІВ

Курс призначений для фармацевтів-інтернів ННІПО ЗДМФУ

Для вивчення даного онлайн-курсу фармацевту-інтерну знадобиться персональний компютер чи інший подібний пристрій з операційною системою (Windows, Android, IOS) з доступом до мережі Інтернет.

Команда курсу

Смойловська Галина Павлівна, фото

Смойловська Галина Павлівна

Доцент кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології, кандидат фармацевтичних наук

Малюгіна Олена Олександрівна, фото

Малюгіна Олена Олександрівна

Тьютор та модератор курсу
Старший викладач кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології, кандидат фармацевтичних наук

Часті запитання

Яким браузером мені користуватися?

Цей курс створений на платформі Open edX та найкраще буде працювати у останніх версіях браузеров Chrome, Firefox, Safari, MS Edge версії 9 або вище.

Браузери, які підтримуються

Чи можу я достроково пройти онлайн-курс?

Так, ви можете достроково пройти онлайн-курс

Як підтвердити, що я пройшов цей онлайн-курс?

Після виконання усіх завдань онлайн-курсу вам стає доступним сертифікат, який є підтвердженням того, що ви пройшли онлайн-курс повністю. У разі, якщо генерація сертифікату з технічних або інших причин не є можливою, за погодженням з викладачем ви можете надати в якості підтвердження скріншот розділу "Прогрес" цього онлайн-курсу.

Як можна зв'язатися з вами?

Ви можете лишити ваше повідомлення на форумі курсу>, а також зв'язатися з нами будь-яким з наступних способів:

  • Написати на електрону пошту кафедри zsmuuefft@gmail.com
  • Написати модератору кафедри та тьютору курса на електрону пошту або у MS Teams
  • Написати нам у мережі Facebook:
Зареєструватися на курс